top of page

Hakkımızda

Centrochem, plastik hammadde tedariğinde Türkiye ve CIS ülkelerinde kaliteli hizmet sunmak amacıyla 2014 yılında kurulmuştur.

Şirketimiz  Ukrayna, Avrupa Birliği, Orta Doğu ve pek çok ülkenin lider polimer üreticileri ile olan güçlü bağlantıları sayesinde tedarikçiler ile son kullanıcılar arasında güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı ilke edinmiştir.

Bizim imajını ürünlerin kalitesi ve bulunabilirliği doğrultusunda geliştirmeyi hedeflemiş olup bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ettirmekteyiz .

Bu ilkeler ve hedefler sayesinde Türkiye’de polimer hammaddeler pazarında lider firmalar arasında yer almayı başarmış bulunmaktayız .

Ürün yelpazesi ve nitelikli ve tecrübeli personel, şirketin başarısı için önemli katkıda bulunmaktadır. Gelişmiş depo ağı ve düzenli lojistik organizasyonuna dayalı satışlar gerçekleştiriyoruz.

Türkiyede lider olabilmek adına uzmanlığımızı kullanarak yeni pazarlar ve ürün araştırması yapıp ticaret ve imkanlarımızı güçlendiriyoruz .

 

Üreticilere ve son kullanıcılara kolay erişim sağlayabilmek adına yıllar boyunca İstanbul, İzmir ve Mersin (Türkiye), Odessa (Ukrayna) ve Budapeşte (Macaristan) depolama ağı geliştirdik  .

Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Moldova Cumhuriyeti, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan'daki müşterilerimize farklı menşeili HDPE, LDPE, PP-Homo ve PVC gibi farklı polimer hammaddelerle tedarik imkânı sunuyoruz.

bottom of page